LUXUSNÍ SOUPRAVA KŘEPELČÍ KÁMEN A ŘÍČNÍ PERLIČKY

Nový produkt

Luxusní souprava KŘEPELČÍ KÁMEN A ŘÍČNÍ PERLIČKY.

Dámská souprava náhrdelník, náušnice a náramek.

Délka náhrdelníku 42 cm + prodloužení 7 cm.

Velikost náramku 19 cm.

Velikost náušnic cca 2cm.

Baleno v dárkové krabičce.

Více informací

5 ks

899,00 Kč s DPH

Více informací

KŘEPELČÍ KÁMEN

Podporuje kreativitu a stimuluje paměť. Zvyšuje chuť člověka na nové informace a učí trpělivosti. Probouzí pocity ambicí a pomáhá je naplňovat. Tyto vlastnosti využijí zejména lidé, kteří neustále něco odkládají a potřebují to dokončit.

Dodává také sílu emocionálně dozrát. Odstraňuje nadměrný kriticizmus a dovoluje člověku projevit taktní chování.

Otevírá cestu v komunikaci s vlastními negativními myšlenkami a emocemi a tak je umožňuje pochopit. Takto vede člověka k sebepoznání a sebepochopení. Ukazuje člověku jak pochopit všechno, co se kolem něj děje a následně se k tomu vyjádřit zejména po emocionální stránce.

SLADKOVODNÍ PERLA

Perlička v sobě tajemství a něhu, bohatství i pokoru. Navždy se stane symbolem lásky, manželství a plodnosti, ale také čistoty, nevinnosti  a moudrosti. A je na každém z nás, jakou tajemnou hloubku v zákoutí  naší duše probudí.


Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, tvar, struktura kamene, odstín barvy a podíl jednotlivých barev v kameni se mohou výrazněji lišit od doprovodných fotografií.

Aby si náramek zachoval své vlastnosti, doporučujeme natahovat a stahovat rolováním, nikoliv natahováním a při běžných domácích pracech, jako je úklid, mytí nádobí apod. náramek odložit.