LUXUSNÍ NÁRAMEK MRAMOR A ŘÍČNÍ PERLA

Nový produkt

Mramor a Říční perličky

Dámský luxusní náramek z minerálních kamenů MRAMORU a ŘÍČNÍCH PERLÍ, doplněný stříbrnými bižuterními kovodíly.

Velikost 19 cm

Dárková krabička - k tomuto náramku s popisem účinků kamene ZDARMA!!

K tomuto náramku do soupravy NÁUŠNICE MRAMOR

Více informací

7 ks

289,00 Kč s DPH

Více informací

Mramor

Mramor neboli krystalický vápenec je metamorfovaná (přeměněná) hornina, původně z karbonátových sedimentárních hornin. Barva mramorů je bílá, světle šedá a v závislosti na povaze jemného pigmentu načervenalá, zelenavá, tmavě šedá až černá. Hlavním minerálem je kalcit.

Mramor je krásný a pevný materiál, jenž je vhodný k použití jako obkladový či dlažební kámen. Vyrábějí se z něj ale i sochy či fontány. Velice působivé jsou mramorové sloupy, ať už v surové neopracované formě, či ve své leštěné či jinak upravené podobě. Mramor je natolik kvalitní kámen, že se stal známkou luxusu.

SLADKOVODNÍ PERLA

Perlička v sobě tajemství a něhu, bohatství i pokoru. Navždy se stane symbolem lásky, manželství a plodnosti, ale také čistoty, nevinnosti  a moudrosti. A je na každém z nás, jakou tajemnou hloubku v zákoutí  naší duše probudí.


Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, tvar, struktura kamene, odstín barvy a podíl jednotlivých barev v kameni se mohou výrazněji lišit od doprovodných fotografií.

Aby si náramek zachoval své vlastnosti, doporučujeme natahovat a stahovat rolováním, nikoliv natahováním a při běžných domácích pracech, jako je úklid, mytí nádobí apod. náramek odložit.