Nové JADE S KAPREM Zobrazit větší

JADE S KAPREM

Nový produkt

JADE S KAPREM

Dámský náramek z minerálních kamenů JADE a KRYSTAL,  doplněný bižuterním kovodílem s motivem kapra.

Velikost 19 cm.

DÁRKOVÁ KRABIČKA se stručným popisem účinků minerálního kamene k tomuto náramku ZDARMA!

Více informací

10 ks

259,00 Kč s DPH

Více informací

JADE

Podporuje schopnost empatie, odstraňuje neklid, neúnavnost, uklidňuje, usnadňuje mezilidskou komunikaci.

Posiluje nervový a imunitní systém, funkci srdce, krevní oběh, pomáhá při problémech s otěhotněním, usnadňuje porod, tiší migrény a bolesti, snižuje teploty.

Léčí infekce, všechny typy žloutenky, chřipku a křečové žíly.

Voda se používá k léčbě močových kamenů, žaludečních problémů a mírných otrav, pásových oparů i oparů rtů.

KRYSTAL

Podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Je naprosto univerzální a působí na všechny neduhy, používá se jako doplňkový kámen ke všem ostatním.

Projasňuje mysl, nabíjí novou energií, zklidňuje, podporuje neutralitu, odstraňuje negativní emoce, chrání auru a odstraňuje bloky bránící volnému toku energie v těle.


Ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, pomáhá při nevolnostech, závratích, bolestech hlavy a migréně, tlumí horečku. Příznivý účinek má i na vlasy, pokožku, nehty, sliznice a snižuje otoky.

 Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, kdy se může lišit barevnost a struktura kamene od doprovodných fotografií. Vždy však obdržíte náramek srovnatelné kvality.

 

Aby si náramek zachoval své vlastnosti, doporučujeme natahovat a stahovat rolováním, nikoliv natahováním a při běžných domácích pracech, jako je úklid, mytí nádobí apod. náramek odložit.