ŘÍČNÍ PERLY S TYRKYSEM

Nový produkt

Dámský náramek z minerálního kamene TYRKYS v kombinaci se SLADKOVODNÍMI PERLAMI.

Velikost 19 cm.

DÁRKOVÁ KRABIČKA k tomuto náramku ZDARMA.

Vybranou variantu napište do poznámky k objednávce.

Více informací

10 ks

365,00 Kč s DPH

Více informací

TYRKYS:

 Přináší klid, snižuje stres, ulevuje od vnitřní bolesti a potlačuje pocity hněvu, pomáhá člověku bojovat s neklidem a vlastním sobectvím. Vede člověka s sebepoznání a sebepochopeni. Obecně se dá říci, že howlit pomáhá budovat lidský charakter. Howlit rovněž podporuje kreativitu a stimuluje paměť. Zvyšuje chuť člověka na nové informace a učí trpělivosti. Probouzí pocity ambicí a pomáhá je naplňovat. Tyto vlastnosti využijí zejména lidé, kteří neustále něco odkládají a potřebují to dokončit.

Reguluje hladiny vápníku v organismu, působí příznivě na celý pohybový aparát. Snižuje svalové napětí a uklidňuje celé tělo. Pomáhá usnout a to zejména lidem, kteří příliš mnoho přemýšlejí a to jim brání ve spánku. Je velmi účinný v boji proti stresu. Odstraňuje bolest způsobenou stresem a stejně účinně pomáhá při poruchách navozených stresem, ke kterým patří zejména žaludeční vředy, bušení srdce a kožní problémy. Účinky howlitu ocení i všichni, kteří trpí impulzivním přejídáním, které způsobuje nadváhu.

SLADKOVODNÍ PERLA

Perlička v sobě tajemství a něhu, bohatství i pokoru. Navždy se stane symbolem lásky, manželství a plodnosti, ale také čistoty, nevinnosti  a moudrosti. A je na každém z nás, jakou tajemnou hloubku v zákoutí  naší duše probudí.


Ilustrativní vyobrazení přírodního materiálu, tvar, struktura kamene, odstín barvy a podíl jednotlivých barev v kameni se mohou výrazněji lišit od doprovodných fotografií.

Aby si náramek zachoval své vlastnosti, doporučujeme natahovat a stahovat rolováním, nikoliv natahováním a při běžných domácích pracech, jako je úklid, mytí nádobí apod. náramek odložit.