SADA RUDRAKSHA

Nový produkt

DÁRKOVÁ SADA Z RUDRAKSHY

Sada obsahuje komplet vyrobený ze semene věčně zeleného stromu RUDRAKSHA a minerálního kamene MAGNEZIT -  náhrdelník, náušnice , náramek a přívěsek na klíče(kabelku)

Délka náhrdelníku 42 cm + prodloužení 7 cm.

Velikost náramku 19 cm.

Velikost náušnic cca 2cm.

Délka přívěsku cca 6 - 8 cm včetně karabiny.

Baleno v dárkové krabičce.

Více informací

10 ks

799,00 Kč s DPH

Více informací

 Rudraksha jinak nazývána “Boží slzy” ,ve skutečnosti se jedná o semínka z modrých plodů, která rostou na věčně zeleném stromu, jehož název je Elaeocarpus ganitrus. Tato semena v sobě ukrývají obrovské mystické a léčivé účinky. Svému  nositeli  přináší klidnou mysl, spoustu energie a navíc má velice pozitivní léčebné účinky. Velmi dobře dokáže podpořit intuici a ukázat tak správnou cestu. Rudraksha v sobě skrývá takové množství energie, že je možné si z ní pro sebe čerpat nekonečné množství. Je schopna kolem sebe vytvořit neviditelný štít, který zamezí veškerým negativním vlivům vyzařujícím z okolí. Navíc se traduje, že svého majitele dovede snáze k vysněnému cíli. Neskutečná síla rudrakshi je známá už více než 3000 let, proto si zasloužila velkou důvěru i oblibu po celém světě.

 Skvěle působí proti stresu, depresím a úzkostem. Uvádí tělo do klidu a pohody. Velmi pozitivní vliv má také na vysoký krevní tlak a na srdce. Její skvělé účinky působící proti stárnutí ocení jistě nejen ženy. Mimo tyto úžasné vlastnosti dokáže také skvěle eliminovat  již projevené fyzické nemoci a zabránit v rozvoji nemocem dalším.

Vyrovnává harmonii všech čaker.

MAGNEZIT

Posiluje vůli, pomáhá při odstraňování zlozvyků jako jsou kouření, nadměrné pití, přejídání, ale i okusování nehtů apod. , celkově duševně očišťuje.

Odstraňuje veškeré zplodiny i radioaktivitu z těla, ovlivňuje funkci štítné žlázy a krevní oběh.

Léčí dýchací orgány, tlusté střevo, bolesti zubů, hlavy a zad, revma, svalové a žaludeční křeče, střeva a žlučník, čistí krev, potlačuje tvorbu cyst.


Aby si náramek zachoval své vlastnosti, doporučujeme natahovat a stahovat rolováním, nikoliv natahováním a při běžných domácích pracech, jako je úklid, mytí nádobí apod. náramek odložit