DÁRKOVÁ SADA LÁVA

Nový produkt

DÁRKOVÁ SADA Z LÁVY

Sada obsahuje komplet vyrobený z minerálního kamene LÁVA -  náhrdelník, náušnice , náramek a přívěsek na klíče(kabelku)

Délka náhrdelníku 42 cm + prodloužení 7 cm.

Velikost náramku 19 cm.

Velikost náušnic cca 2cm.

Délka přívěsku cca 6 - 8 cm včetně karabiny.

Baleno v dárkové krabičce.

Více informací

10 ks

799,00 Kč s DPH

Více informací

LÁVA

 Je ochranným kamenem, podporuje sílu a životní energii, pocit bezpečí, sebevědomí a odvahu. Prohlubuje spojení s přírodou.
Je talismanem vhodným pro posílení odhodlání, při hledání změn v životě a k dosažení vytčených cílů. Potlačuje negativní energii a posiluje energii pozitivní. Používá se k potlačení strachu z fyzické bolesti. Láva je roztavená hornina, která vyvěrá na povrch země během sopečných erupcí. Její teplota se pohybuje v rozmezí 750 až 1 200 °C. Lávu tvoří roztavená hornina, krystaly a plyny, a vlivem měnící se teploty chladne.

 Léčebné využití: lávový kámen patří mezi kameny se silnými účinky. Pomáhá odstranit negativní energii a potlačuje stres fyzický i psychický. Je výborným pomocníkem pro uklidnění emocí. Láva je považována za kámen znovuzrození. Ve Feng Shui láva představuje energii ohně, energii nadšení, světla, tepla, vřelosti a vášně. V přírodě symbolizuje mužský prvek Jang, světlou a tvořivou sílu, zosobňuje rozum a průbojnost. Energie ohně je tradičně spojována s jižní částí místnosti, bytu nebo domu a zajišťuje obydlí reputaci a věhlas a pomáhá posílit naše osobní postavení ve společnosti i v rámci rodiny.